KONST / Litografier / Färglitografi 14332014
nr 1433 2014
Kenneth Abrahamsson
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "Simstadion". Signerad, numrerad 167/300. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Bildmått: ca 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm
Kenneth Abrahamsson, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
300 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:50:36
22 nov
Kenneth Abrahamsson
Läs mer om Kenneth Abrahamsson